Masz pytania? Zadzwoń: 669 645 255

O nas

Firma MBM oferuje szeroki wybór przyczep lekkich jednoosiowych oraz dwuosiowych o DMC do 750 kg z plandeką lub bez, przyczepy pod motocykle i quady, platformy, dłużyce, lawety pod samochody, koparki, wózki widłowe i inne pojazdy o DMC nawet do 3500 kg. Posiadamy również szeroki wybór samochodów dostawczych oraz auto lawet. Nasza oferta jest na tyle bogata, że każdy klient znajdzie tutaj coś dla Siebie. Oferta skierowana jest do mieszkańców pobliskich miast, wsi jak i również dla osób z dalszej części Polski. Do współpracy zapraszamy również firmy. Już teraz możesz szybko i łatwo wypożyczyć u nas pojazd jaki jest Ci potrzebny. W celu wypożyczenia przyczepy, lawety lub samochodu spisywana jest umowa najmu na podstawie Dowodu Osobistego i polskiego Prawa jazdy kat. B. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy są w idealnym stanie technicznym także na pewno nie zawiodą Państwa w podróży. Wypożyczalnia MBM działając na potrzeby Klienta oferuje 50% ceny dobowej, jeżeli Klient do 3 godzin zwróci przedmiot wynajmu.

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Handlowym, oferujemy również sprzedaż przyczep firmy Rydwan, która zajmuje się produkcją przyczep od 1998 roku. Przyczepy Rydwan produkowane są z wysokiej klasy materiałów. W naszej ofercie aktualnie znajdą Państwo zarówno przyczepy jednoosiowe jak i dwuosiowe, przyczepy z plandeką lub bez, przyczepy na motory i quady oraz lawety i autolawety. Jesteśmy firmą gwarantującą obsługę na wysokim poziomie. Wszystkie oferowane do sprzedaży przyczepy są nowe i posiadają Europejskie Świadectwo Homologacji oraz pełną gwarancję producenta na 12 m-cy. Wraz z rozwojem naszej firmy staramy się wychodzić naprzeciw naszym klientom i przyjmujemy nawet najbardziej wyrafinowane zamówienia. Klient kupioną przez siebie przyczepę może odebrać w siedzibie firmy, która mieści się w Solcy Małej 50, bądź po wcześniejszym uzgodnieniu przyczepa może zostać dostarczona pod wybrany adres.

Firma MBM w swojej ofercie posiada również usługi wulkanizacyjne, a także sprzedaż opon nowych i używanych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, a także zachęcamy do rezerwacji online.

Na tej stronie używamy plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.
OK